Mugė „Renkuosi kūrybiškumą“ Dainų slėnyje

Birželio 1-ąją, kaip ir kiekvienas metais, kai mokykloje vyksta vienas iš abiturientų brandos egzaminų, visiems kitiems mokiniams vyko kitokia veikla kitokioje vietoje.

Pačiame vasariškame įkarštyje Mokinių Taryba Dainų slėnyje nuo pusės dešimtos pasitikinėjo pavėsio ieškančius būrelius ir vandeniu bei žemėlapiais apsiginklavusias klases su auklėtojais priešaky. Dienos užduotis – neperkaisti saulėje, būreliams – pristatyti save ir savo veiklą, o klasėms – pamatyti ir įvertinti būrelių prisistatymus.

Po beveik pora valandų trukusių žygių, žingsniais matuojant visą Dainų Slėnio teritoriją, prie spalvą jau pakeitusių organizatorių priartėjo pirmieji išvargę, užduotį įveikusių 3eg klasės mokinių, veidai. Paskui juos į paskutinę stotelę per pora dešimčių minučių sugužėjo visos kitos dvidešimt klasių. Persikrausčius į pavėsį, mokinių laukė būrelių įvertinimas ir viktorina, kuriai pačius sukčiausius klausimus iš savo būrelio gyvenimo buvo pateikę visi neformaliojo švietimo atstovai. Apklausus klases, gudriausieji mokiniai ir trys labiausiai mokiniams patikę būreliai (Chemijos olimpas, dailės studija ir maironiečiai) buvo apdovanoti saldžiais prizais.

Apie dvyliktą valandą, kai padėkoję vieni kitiems už kantrybę, klasės ir būreliai, nešini greitam suvartojimui skirtomis šokoladinėmis dovanomis, išsiskirstė, Mokinių Taryba džiaugėsi pavykusiu renginiu, kuris uždarė 2010-2011 mokslo metų MT veiklos sezoną.

Greta Juodžiukynaitė

Birželio 1-ąją, kaip ir kiekvienas metais, kai mokykloje vyksta vienas

Birželio 1-ąją, kaip ir kiekvienas metais, kai mokykloje vyksta vienas iš abiturientų brandos egzaminų, visiems kitiems mokiniams vyko kitokia veikla kitokioje vietoje.

Pačiame vasariškame įkarštyje Mokinių Taryba Dainų slėnyje nuo pusės dešimtos pasitikinėjo pavėsio ieškančius būrelius ir vandeniu bei žemėlapiais apsiginklavusias klases su auklėtojais priešaky. Dienos užduotis – neperkaisti saulėje, būreliams – pristatyti save ir savo veiklą, o klasėms – pamatyti ir įvertinti būrelių prisistatymus.

iš abiturientų brandos egzaminų, visiems kitiems mokiniams vyko kitokia veikla kitokioje vietoje.

Pačiame vasariškame įkarštyje Mokinių Taryba Dainų slėnyje nuo pusės dešimtos pasitikinėjo pavėsio ieškančius būrelius ir vandeniu bei žemėlapiais apsiginklavusias klases su auklėtojais priešaky. Dienos užduotis – neperkaisti saulėje, būreliams – pristatyti save ir savo veiklą, o klasėms – pamatyti ir įvertinti būrelių prisistatymus.

Parašykite komentarą