Pergalė video klipų konkurse

Projekto „Alytaus miesto bendruomenės švietimas atliekų tvarkymo klausimais“: Plakato ir vaizdo klipo konkursas skirtas „Elektros ir elektroninės įrangos atliekoms tvarkyti“. Konkursą organizavo Alytaus miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos ir Švietimo skyriai bei Šaltinių pagrindinė mokykla.

Konkursui mes pristatėme keturis rūšiavimo plakatus atliktus pačia įvairiausia technika. Mūsų agitaciniai plakatai, skirti elektros ir elektroninės įrangos rūšiavimui, prizinės vietos nelaimėjo, tačiau šiuo metu yra eksponuojami parodoje Alytaus miesto savivaldybės administracijos II-ąjame aukšte. Konkursui pristatėme ir du reklaminius vaizdo klipus, skirtus elektros ir elektroninės įrangos atliekoms tvarkyti, kurių trukmė 1 – 1,5 minutės. Čia mums sekėsi žymiai geriau, nes mūsų gimnazijos IIa g klasės mokinių Gretos Slavinskaitės ir Adrijos Petkevičiūtės reklaminis klipas „Aš, kitas ir baterija“ laimėjo III-ąją vietą ir buvo apdovanotas Alytaus miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos ir Švietimo skyrių vedėjų padėkos raštais. Alytaus miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos ir Švietimo skyrių vedėjų padėkos raštu apdovanota ir Alytaus Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazija už aktyvų dalyvavimą plakato ir vaizdo klipo konkurse, skirtame elektros ir elektroninės įrangos atliekų tvarkyme.

Vyr. biologijos mokytoja Valentina Petraškienė

Parašykite komentarą