Lengvosios atletikos diena

Birželio 7 – ąją visos šalies abiturientai laikė valstybinį matematikos egzaminą, todėl mokyklose organizuota netradicinė veikla. Mūsų gimnazijoje buvo surengta lengvosios atletikos diena.Atnaujintame miesto stadione, kuriuo pagrįstai didžiuojasi visi alytiškiai, nuo 9 val. 30 min. rungtyniavo 7, 8, I g klasių sportininkai. Jauniesiems lengvaatlečiams teko įveikti šias rungtis: 60 m bėgimą, šuolį į tolį, šuolį į aukštį, kimštinio kamuolio metimą, 8 kg svarsčio metimą. Visos tribūnos kunkuliavo nuo sirgalių aistrų ir palaikymo šūksnių.

Bėgdami 60 m, greičiausi buvo K. Petrušytė ( 7 b kl.), A.Kalvaitytė ( 8 b kl.), G.Bojarčiūtė ( I c g kl.) ir A.Pocevičius (I d g kl.). Jiems atiteko pirmoji vieta. Antrąją vietą užėmė A.Mikniūtė (7 a kl.), M.Galkauskaitė ( 8 a kl.), R.Pačėsaitė ( I a g kl.), M.Šalna (8 a kl.). Trečiąją vietą laimėjo R.Reškevičiūtė (7 b kl.), S.Kanaukaitė (8 b kl.), B.Minikaitytė (I a g kl.) , K.Katiliavas ( 7 d kl.).

Šuolininkų į tolį rezultatai tokie:

I vieta – U.Kerševičiūtė (7 a kl.), M.Vaičiulis (7 c kl.), T.Jakubauskas (8 b kl.), A.Patsevičius (I dg kl.);

II vieta – L.Mackevičiūtė (8 d kl.), R.Janickas (7 d kl.), L.Sasnauskas (8 a kl.), M Raškauskas (I a g kl.);

III vieta – M.Dudavičiūtė (I c g kl.), S.Sakalauskas (7 b kl.), M.Šalna (8a kl.), T.Zdanavičius (Idg kl.).

Mišrioje estafetėje geriausiai sekėsi 8 a klasei (I vieta), I a g klasei (II vieta) ir 8 b klasei (III vieta).

Kimštinį kamuolį geriausiai mėtė P.Dvilinskaitė (8 a kl.), U.Jezerskaitė (7 a kl.) ir G. Šilanskaitė (8 d kl.).

12 valandą startavo III gimnazijos klasių lengvaatlečiai. Labai aukšta oro temperatūra vertė nerimauti tiek auklėtojas, tiek pačius varžybų dalyvius. Varžybos prasidėjo 100 metrų bėgimu. Šios rungties nugalėtoju tapo V Bereznauskas (III a g klasė), antrąją vietą užėmė M.Sarneckas (III g g klasė), trečiąją- K.Juknevičius (III e g klasė). Su vaikinais rungtyniavo ir Austina Kvedaravičiūtė – vienintelė mergina, neišsigandusi sudėtingų oro sąlygų.

Kitame stadiono kampe vyko netradicinės kimštinio kamuolio metimo į lankus varžybos. Geriausiomis metikėmis tapo šios gimnazistės: I. Vaitkevičiūtė (III f g kl.- I vieta); R.Mažeikaitė (III a g kl. – II vieta); E.Balkutė (III f g kl. – III vieta).

Nuo mergaičių neatsiliko ir vaikinai – norinčių mesti 12 kg svarstį buvo daugiausiai. Šioje vyriškoje metimo rungtyje nugalėjo L.Alesius (III d g kl.); antrąją vietą užėmė P.Kucavičius (III m g kl.); trečiąją – J.Sličius (III e g kl.).

Varžybos baigėsi estafete. Šioje komandinėje draugystės rungtyje nugalėjo III c g klasės bėgikai , o antrieji liko III e g klasės mokiniai.

Dėkojame kūno kultūros mokytojams už šios dienos organizavimą, didžiuojamės savo sportiškais mokiniais ir iš tiesų labai gerai suprantame didžiuosius sportininkus, kurie po nesėkmės varžybose ,žiūrėk, ima ir apkaltina oro sąlygas.

Tribūnose nerimavusios ir garsiai plojusios mokytojos Virginija Jokubauskienė ir Eglė Barysienė

Parašykite komentarą