Egzaminų rezultatai bus skelbiami ir nauju būdu

Nacionalinis egzaminų centras išbando naują viešąją rezultatų skelbimo moksleiviams sistemą, kuri jau šiemet sudarys moksleiviams galimybę internetu pamatyti savo valstybinio brandos egzamino darbo įvertinimo rezultatą, o dalies egzaminų (vokiečių, prancūzų ir rusų kalbų) ir savo darbą (atsakymų lapą), užpildytą egzamino metu ir pateiktą vertinti.
Prisijungti prie rezultatų skelbimo sistemos galima bus adresu http://rezultatai.nec.lt per Elektroninės valdžios vartų portalą arba iš duomenų tvarkytojo (mokyklos) gautu kandidato kodu (jis bus pateiktas mokykloms dieną prieš egzaminą) ir vienkartiniu slaptažodžiu (vienkartinis slaptažodis bus moksleivio asmens kodas), kurį bus privaloma pasikeisti prisijungus pirmą kartą. Atkreipiame dėmesį, kad nepakeitus slaptažodžio po pirmojo prisijungimo, antrą kartą prisijungti su tuo pačiu slaptažodžiu jau nebus galima. Kiekvienam kandidatui jo kodą pateiksime prieš pirmojo jo laikyto valstybinio brandos egzamino rezultatų paskelbimą. Tad kiekvienas moksleivis turės vieną unikalų savo kodą, su kuriuo galės pamatyti visų savo egzaminų rezultatus.
Atkreipiame dėmesį, kad ši rezultatų kandidatams skelbimo sistema naudojama pirmą kartą ir yra bandoma, tad galimi nesklandumai. Oficialūs rezultatai bus pateikiami GIMNAZIJOS RAŠTINĖJE.
Apie galimus pastebėtus trūkumus ar netikslumus prašytume informuoti NEC elektroniniu paštu centras@nec.lt arba telefonu 8 5 2756180.
Primename, kad pagal 2011 m. brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašą kandidatai apeliacijas gali pateikti mokyklos direktoriui per tris darbo dienas nuo valstybinio brandos egzamino rezultatų paskelbimo dienos.

Parašykite komentarą