Konferencija „Tolerancija ir aš“

Jau lapkričio 15 dieną, 15 valandą Alytaus miesto teatro mažojoje salėje vyks jaunimo konferencija skirta tarptautinei tolerancijos dienai paminėti. Dalyvauk konferencijoje ir pats galėsi pajusti, ką reiškia būti mokytojo vietoje, kai mokiniai tavęs negerbia, o galbūt nežinai, kaip jaučiasi žmogus, patiriantis patyčias?
Klausi kaip? Viskas labai paprasta – konferencijos vedėjas Marius Ulozas (www.mariusulozas.lt) interaktyviais metodais įtrauks visus susirinkusius ir leis save išbandyti įvairiose situacijose; intriguojantys svečių pasisakymai privers susimąstyti, o galbūt sukels ir aštrias diskusijas. Jei diskusijos pasirodys per karštos, Alytaus Jotvingių gimnazijos teatro studijos „TAŠKAS“ spektaklis „Literatūrinės pamokos“ (vad. Jonas Gaižauskas) padės atsipūsti.
Registracija iki lapkričio 13 dienos el. paštu emilis.remeikis@gmail.com (vardas, pavardė, amžius, kontaktai, mokykla/organizacija). Paskubėk, nes vietų skaičius ribotas!
Konferencijoje intriguojančiai pasisakys:
• Edmundas ČEČĖTA, Alytaus miesto tarybos ir jaunimo reikalų tarybos narys,
• Emilis REMEIKIS, Alytaus miesto jaunimo reikalų tarybos pirmininkas,
• Tomas NIKULINAS, Alytaus visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ pirmininkas.

Parašykite komentarą