Draugystės savaitė tęsiasi

Šiandien bene svarbiausi renginiai vyko mokyklos fojė. Mokiniai raštu išreiškė savo nuomonę apie tarpusavio bendravimą. Stendo, kuriame gimnazistai rašė savo mintis, antraštė siūlė pratęsti mintį: „Draugystė – tai…“.  Buvo rodomi ir filmuoti interviu, kuriuose gimnazijos bendruomenės nariai (mokiniai, mokytojai, direktoriaus pavaduotojos) atsakinėjo į klausimus apie draugystę.  „Kas jums yra draugystė?“, „Koks turėtų būti tikras draugas?”, „Kas geriau: vienas tikras draugas ar tūkstantis netikrų?“ – į tokius klausimus atsakinėjo respondentai. Visi kaip vienas nusprendė, kad tikras draugas – tai žmogus, kuriam gali patikėti bet ką. Jis niekuomet neišduos, bus šalia, kai tau labiausiai reikės paramos, „ rankos ant peties“.
Mokinių tarybos pirmininkės pavaduotoja Rugilė Bražinskaitė, žurnalistų būrelio narė

Parašykite komentarą