Miroslovo globos namų gyventojams – kalėdinės žvaigždutės

Kalėdos- gerumo ir meilės artimiesiems, draugams, pažįstamiems metas. Gerumo bei dėmesio žmogui nebūna per daug, ypač jo reikia vienišiems, ligotiems, socialinės atskirties žmonėms. Jau trečią kartą mūsų mokyklos maironiečiai ir valančiukai ( vadovės Janina Zelenienė ir Edita Janulevičienė) aplankė Miroslavo globos namų gyventojus. Gruodžio 22 d . mokiniai padovanojo senukams posmus, dainas, skambius muzikos garsus. O kalėdiniais sausainiukais- žvaigždutėmis visus vaišino kartu keliavęs įdomiosios kulinarijos būrelis (mokytoja Snieguolė Valentukonienė).
Globos namų gyventojai jaunimo visada laukia, džiaugiasi juo. Šiemet jie mokiniams pasakojo apie Kūčias, Kalėdas, ruošiamas čia- šventės tokios pat, kaip ir kadaise, savuose namuose…
Visada iš šių namų mokiniai grįžta šiek tiek susimąstę apie žmogaus gyvenimą, tačiau patenkinti, kad suteikė nors trupinėlį džiaugsmo vienišiems žmonėms.

Maironietė Gerda Žilionytė, I a g