Futbolas valdo mus

Du mėnesius mūsų gimnazijoje vyko II – IV gimnazijos klasių vaikinų salės futbolo varžybos, kuriose panoro dalyvauti aštuonios komandos. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, rungtynės vykdavo antradieniais ir trečiadieniais nuo 16 val.

Nors ir išvargę nuo mokslų (po aštuonių pamokų), gimnazistai rinkdavosi į sporto salę rungtyniauti futbolo aikštelėje. Turnyre dalyvavo II d, III a, III b, III c, III d, III f, IV d ir IV g gimnazijos klasių komandos.

Po ilgo futbolo maratono paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai. Varžybų nugalėtojais tapo III c gimnazijos klasės vaikinų komanda, finale įveikusi III b klasės komandą rezultatu 11:5. Dėl trečios – ketvirtos vietų kovojo III d ir IV d klasių komandos. Trečiąją vietą iškovojo IV d klasės komanda.

Kodėl futbolas valdo mus? Kalėdiniame tarpklasiniame vaikinų krepšinio turnyre sugebėjo susiburti tik 5 vaikinų komandos. Jaučiame, kad mūsų gimnazijoje palaipsniui pradeda dominuoti „jo didenybė – futbolas“.

Jonas Baltrušaitis, kūno kultūros mokytojas

Parašykite komentarą