Sveikiname respublikinio konkurso nugalėtoją

Daugiau kaip dešimtmetį mūsų respublikoje organizuojamas moksleivių piešinių ir video darbų konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“. Konkurso tikslas – ugdyti moksleivių kompiuterinę ir filologinę kultūrą, skatinti jų kūrybinius gebėjimus. Respublikinį konkursą „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2011“ organizavo Švietimo ir mokslo ministerija atstovaujama Švietimo informacinių technologijų centro (ITC), VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras (ITMC) ir Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultetas.  Šiame konkurse dalyvavo 180 respublikos mokyklų. Diplomų įteikimo šventė  vyko 2012 m. sausio 12 d. VDU Didžiojoje auloje, Kaune.

Sėkmingai konkurse pasirodė  Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos III f g klasės mokinė Evilė Juodžiukynaitė, IX-XII klasių grupėje kompiuterinių piešinių kategorijoje laimėjusi I-ąją vietą. Ji buvo apdovanota Švietimo ir mokslo ministerijos I laipsnio diplomu,  visų organizatorių diplomu bei vertingais prizais. Sveikiname Evilę ir linkime sėkmės ateityje.

Loreta Mazėtytė, IT mokytoja

Parašykite komentarą