Vartai į išsilavinimą

Šalia įėjimo į mano universitetą stovi didelis ženklas su užrašu „Vartai į išsilavinimą“. Šie žodžiai man asocijuojasi ne tik su universitetu, bet ir mokykla. Turbūt tai ne tik įkvepiantis išskirtinių ir visuomet pasirengusių padėti mokytojų darbas, ne tik puiki mokyklos, įsikūrusios pačiame miesto centre, vieta, ne tik jos istorija, bet ir nuostabi, be galo draugiška ir šeimyniška atmosfera neleidžia pamiršti prabėgusių metų. Puikiai prisimenu ne tik pamokas, kai kurias griežtas, kitas labai linksmas, tačiau visuomet kūrybingas ir įdomias, tačiau ir didelį mokytojų dėmesį kiekvienam mokiniui, nuolatinį skatinimą ir motyvavimą dalyvauti įvairiuose projektuose ne tik mokykloje, bet ir šalyje bei užsienyje. Gimnazija, be jokios abejonės, yra išskirtinė, ir tai sakau ne todėl, jog ją baigiau. Kai savo draugams užsienyje pasakau, jog mokykloje galėjau rinktis tarp 6 kalbų ar mokytis vairuoti, visi lieka apstulbę, o tai dar tik maža dalelė to, ką ši mokykla gali pasiūlyti ir ką man davė. Tad kad ir kaip mylėčiau savo universitetą, mano pirmieji vartai į išsilavinimą, į visapusį asmenybės ir intelekto formavimąsi buvo ši mokykla ir esu jai be galo dėkinga už rezultatus, kuriuos šiandien esu pasiekusi. Didžiuojuosi galėdama pasakyti, jog baigiau Adolfo Ramanausko-Vanago gimnaziją, jog tai buvo mano antri namai, kurių ir dabar, kiekvieną kartą grįžusi namo, negaliu aplenkti.

Eglė Laužonytė
Europos Studijų ir Šiuolaikinių Kalbų studentė,
Lotynų Amerikos Bendruomenės vice prezidentė,
Essex’o Universitetas,
Jungtinė Karalystė

Parašykite komentarą