Mūsų gimnazijos sportininkai pavasarį pasitiko pergalėmis

Balandžio 26-ąją dieną miškelyje prie sporto mokyklos vyko pavasario kroso varžybos. Kaip ir kiekvienais metais jose dalyvavo ir mūsų mokyklos sportininkai. Nors oras nebuvo itin palankus geriems rezultatams, nes stipriai lijo, tačiau mūsų bėgikai įveikė trasoje visas kliūtis ir puikiai pasirodė. Surinkusi 146 taškus, Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazija užėmė pirmąją vietą ir buvo apdovanota taure, o dalyviai atminimo medaliais.

Prizininkais tapo:

  • Gabija Rasiukevičiūtė – 1 vieta;
  • Gintarė Sorakaitė – 2 vieta;
  • Skirgailė Gumauskaitė – 3 vieta;
  • Povilas Raguckas – 1 vieta;
  • Justinas Žiūkas – 2 vieta;
  • Karolis Buslavičius – 1 vieta.

Balandžio 30-ąją dieną mūsų sportininkai turėjo galimybę sudalyvauti kasmetinėse tarpmokyklinėse komandinėse estafečių varžybose. Mūsų gimnazijos vardą gynė Gintarė Sorakaitė, Skirgailė Gumauskaitė, Gabija Rasiukevičiūtė, Roberta Stučkaitė, Justinas Žiūkas, Karolis Buslavičius , Rytis Sližauskas ir Mindaugas Lukoševičius. Trasoje jiems lygių nebuvo. Jau varžybų pradžioje įsiveržusi į priekį, komanda ir finišavo pirma, iškovodama dar vieną pergalę šį pavasarį ir teisę atstovauti Alytaus miestą respublikinėse kroso estafečių varžybose, kurios vyks Kėdainiuose.

Taigi belieka palinkėti sėkmės ir ištvermės mūsų gimnazijos sportininkas !

Gintarė Sorakaitė, IV f g klasės mokinė

Parašykite komentarą