Mūsų gimnazijos sportininkai treti Respublikoje !

Gegužės 4 dieną „Gegučių“ parke vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kroso estafečių finalinės varžybos. Jau 10-metį vykdyti šį renginį Lietuvos mokinių ir studentų sporto centras patiki Kėdainių sporto mokyklai. Alytų atstovavo puikiai savo gimtajame mieste pasirodžiusi mūsų gimnazijos komanda: Gintarė Sorakaitė, Skirgailė Gumauskaitė, Gabija Rasiukevičiūtė, Roberta Stučkaitė, Povilas Raguckas, Karolis Buslavičius, Justinas Žiūkas ir Rytis Sližauskas. Komandą lydėjo mokytojai Irma Čeplinskienė ir Jonas Baltrušaitis.

Šiemet į Kėdainius sugūžėjo 29 pajėgiausios rajonų ir miestų komandos. Kiekvienos komandos sudėtis- 4 merginos ir 4 vaikinai. Merginos privalėjo įveikti 500, vaikinai – 1000 m. distancijas, perduodami estafetės lazdelę komandos draugui.
Užtikrintai pirmavę Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos bėgikai savo pozicijų neužleido iki finišo ( 17:42 min.). Antrąją vietą iškovojo Panevėžio „Minties“ ( 18:07 min.), trečiąją- Alytaus A.Ramanausko-Vanago gimnazijos moksleiviai (18: 12 min.). Prizinę vietą alytiškiai užėmė pirmą kartą per visą šių varžybų istoriją ir ši garbė teko būtent Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazistams.
Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti moksleivio olimpinio festivalio medaliais ir diplomais.

Parengė IV f g klasės mokinė Gintarė Sorakaitė

Parašykite komentarą