Evilė – dar vieno respublikinio konkurso laimėtoja

Evilė Juodžiukynaitė, III f g klasės gimnazistė, šiais metais jau laimėjo I-ąją vietą  Lietuvos moksleivių piešinių konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“, II-ąją  vietą Lietuvos moksleivių kūrybinių darbų konkurse ,,DIZMEIKER`IS“  ir štai dar viename respublikiniame konkurse „Aprenk Informiką“ – I-oji vieta!

Konkursą „Aprenk Informiką“ organizavo Kauno technologijos universiteto Informatikos fakultetas. Organizatoriai patys nesitikėjo, kad sulauks tiek daug dalyvių. Nuo vasario pradžios visos Lietuvos moksleiviai piešė, spalvino, modeliavo fakulteto talismano – Informiko – rūbus ir savo skurtus darbus siuntė konkurso organizatoriams. Sulaukta net 813 moksleivių iš visos Lietuvos darbų!  9-12 klasių grupėje dalyvavo 126 mokiniai, kurio nugalėtoja ir tapo Evilė. Jai atitenka pagrindinis šio konkurso prizas – planšetė „Wacom Intuos4“, leidžianti piešti ir rašyti kompiuterio ekrane, kuri kartu su diplomu bus įteikta birželio 22 d. Kaune. Šį prizą įsteigė informacinių technologijų bendrovė „DevBridge“ .

Gegužės pabaigoje Evilė laimėjo Alytaus miesto savivaldybės mokyklų kompiuterinio piešinio konkurse II-ąją vietą.

Birželio 1-ąją ji buvo pagerbta Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų  mokinių, garsinančių Alytaus miesto vardą, pagerbimo šventėje.

Sveikiname Evilę su pergalėmis ir linkime jai neišsenkančių kūrybinių idėjų.

Loreta Mazėtytė,

IT mokytoja metodininkė

Parašykite komentarą