Vyko antrasis projekto „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“ susitikimas

Gegužės 31 dieną vyko antrasis projekto „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“ susitikimas. Šįkart į gimnaziją atvyko muzikologė, žurnalo „BRAVISSIMO“ redaktorė Beata Baublinskienė. Muzikologė su II a klasės mokiniais dirbo dvi pamokas, kurių tema „Lietuviška opera“.
Pirmoji pamoka buvo teorinė. Šios pamokos metu sužinojome apie nacionalinės operos atsiradimo ir vystymosi aspektus, operos kaitą sovietmečiu bei tradicijų tęstinumą po 1990 metų. Klausėmės žinomų arijų. Antroji pamoka buvo kūrybinės dirbtuvės. Šios pamokos metu siūlėme operų temas, naujų operų kūrybai, susiskirstę grupėmis ir patys kūrėme operas. Turėjome apgalvoti scenografiją, pasiskirstyti vaidmenimis, numatyti operos vystymąsi ir suvaidinti fragmentą iš savo sukurtos operos. Susitikimas baigėsi aptarimu ir susitarimu, kad , patobulinę idėjas, operas vertinti pateiksime Beatai Baublinskienei.

Evelina Vyšniauskaitė II a g