Labai gerai besimokančių mokinių, konkursų bei olimpiadų prizininkų apdovanojimo šventė

Pasaulis – tai didžiulė drobė,
Kurioje kiekvienas paliekame žymę
Šviesią – tamsią.
Pasaulis – tai knyga, kurią mes rašome visą gyvenimą
Po raidę. Po žodį. Po eilutę
Kiek sugebame.
Žmogus ateina į žemę su saule.
Išsaugokime ją žvarbiausiomis dienomis
Kad galėtume kurti nuostabiausią sonatą Gyvenimui.

Paskutiniojo mokslo metų mėnesio 6-7 dienomis Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje vyko 8-I ir II-III klasių labai gerai besimokančių mokinių, įvairių konkursų bei olimpiadų prizininkų apdovanojimo šventė, kuri į aktų salę subūrė gausų būrį mokinių ir jų tėvelių.
Prasidėjusią gimnazistų Ievos, Adomo, Eglės, Eivydo, Gabijos ir Edvardo šokiu šventę tęsė direktoriaus Virginijaus Skroblo ir pavaduotojos Ritos Baubonienės sveikinimų kalbos, kupinos pasididžiavimo gimnazistais, po kurių buvo įteikti padėkos raštai. Padėkas gavo ne tik pirmūnai, įvairių olimpiadų bei konkursų prizininkai, bet ir jų tėveliai. Labai džiugu, kad gimnazijoje mokosi ne tik daug gabaus jaunimo, kurie mokslo metų pabaigoje pasiekė puikių rezultatų, bet ir įvairių olimpiadų bei konkursų prizininkų. Mokiniai dėkingi mokytojams, kurie negailėjo laiko ir jėgų juos mokydami bei surengė tokią gražią šventę jiems pasveikinti ir pagerbti. Tik jų dėka buvo pasiekti tokie aukšti rezultatai. Dėkingumo ir džiaugsmo sklidinas kalbas sakė gimnazijos mokinės Miglė Galkauskaitė ir Rugilė Bražinskaitė. Skambėjo žodžiai: Taip jau pasaulis sukurtas, kad kiekvienas gyvenimą įsivaizduojame savaip. Galvojame, kad daug tiesų atrandame tik mes patys, kad elgiamės tinkamai įvairiose gyvenimo situacijose tik mes vieni. Ir koks nenusakomas džiaugsmas, kokia palaima apima, kai sutinki žmogų, kuris irgi panašiai mąsto, siekia tų pačių tikslų. Tarsi naujas gyvenimas atsiveria – supranti, kad esi ne vienas, kad tavo mintys priimtinos ir kitiems. Tai toks pilnatvės jausmas!
Nuoširdžius pasisakymus lydėjo dar vienas šokėjų pasirodymas ir šventė ėjo į pabaigą.
Galime didžiuotis, kad gimnazijoje mokosi tiek daug gabių ir šaunių mokinių, kurie labai stengiasi, kad savo gyvenimo knygą rašytų prasmingai. Linkime jiems sėkmės ir dar didesnių pasiekimų kitąmet ir puikių vasaros atostogų.

III c g kl. mokinė Ugnė Maliauskaitė