„Alytaus Naujienų“ taurė – Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos komandai!

Šiltas rudeniškas oras pakvietė Alytaus bėgikus į „Alytaus Naujienų“ rudens kroso varžybas. Čežant nukritusių medžių lapams į kroso trasą išbėgo gausus Alytaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų ir gimnazijų sportininkų būrys.
Jau antrus metus iš eilės nenugalima yra Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos komanda, kuri laimėjo pagrindinę laikraščio „Alytaus Naujienos“ įsteigtą taurę.
Visą apdovanojimų pakylą vyresniųjų merginų tarpe užėmė mūsų gimnazijos merginos: pirmąją vietą laimėjo Gabija Rasiukevičiūtė, IV gkl., antrąją – Skirgailė Gumauskaitė, IV g kl. mokinė, ir trečiąją – mūsų gimnazijos mokinių tarybos pirmininkė, nenuilstanti RugilėBražinskaitė IV fkl..
Merginų pavyzdžiu pasekė ir vaikinai. Vėl visa apdovanojimų pakyla atiteko Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijai. Pirmąją vietą laimėjo Povilas Raguckas, IV h kl., antrąją – Justinas Žiūkas, IV a kl., ir trečiąją –Karolis Buslavičius, II d kl. mokinys.
Prie bendros komandinės pergalės prisidėjo ir komandai taškus pelnė LivetaBardzilauskaitė, III f kl. mokinė, Mindaugas Lukošiūnas, II d kl., ir Vytautas Sabonis, II d kl.
Sveikiname ir linkime sėkmės visiems mūsų sportininkams!

Jonas Baltrušaitis,

kūno kultūros mokytojas ekspertas

Parašykite komentarą