Keturios abiturientės gavo integruoto mokymo pažymėjimus

Nuo 2009 m. gimnazija įgyvendina prancūzų kalbos ir dalykų integruoto mokymo programą (EMILE). Mokiniai gali mokytis istorijos, geografijos ir IT prancūzų kalba. Šio projekto partneriai ir rėmėjai yra Prancūzijos ambasada Lietuvoje ir Alytaus miesto savivaldybė. Bendradarbiaujame su Dzūkijos pagrindine mokykla, šio projekto iniciatore.Šiemet keturios abiturientės gavo integruoto mokymo pažymėjimus. Tai Kotryna Seliutaitė, Emilija Struckutė, Vaida Valatkaitė ir Patricija Ivoninaitė. Jos mokėsi istorijos prancūzų kalba ir sėkmingai išlaikė įskaitą. Šios mokinės aktyviai dalyvavo įvairiuose konkursuose: 2014 m. Vaida Valatkaitė tapo tarptautinio konkurso Generation bilingue nugalėtoja Lietuvoje ir turėjo galimybę dalyvauti stovykloje Paryžiuje, 2014 m. Daugiakalbystės olimpiadoje „Aš kalbu, tu kalbi-mes bendraujame“ ji apdovanota pagyrimo raštu už gerą prancūzų kalbos mokėjimą, jos komanda laimėjo II vietą. Kotryna Seliutaitė 2014 m. dalyvavo Europos vertimo konkurse Juvenes translatores ir buvo apdovanota pagyrimo raštu už puikų vertimą iš prancūzų kalbos. 2014 m. Kotryna Seliutaitė, Emilija Struckutė ir Vaida Valatkaitė sėkmingai išlaikė tarptautinį DELF B2 egzaminą.
Sveikiname šaunias abiturientes ir linkime sėkmingų studijų!

1