2001-2002 m. m.

Respublikinių konkursų ir olimpiadų prizininkai

• Justina Šimelevičiūtė, 9c kl. moksleivė, respublikinio Česlovo Kudabos geografijos konkurso II vietos laimėtoja (mokytoja R.Mocevičienė).

• Asta Semenaitė, 11 kl. moksleivė, respublikinio konkurso „Lietuva Europoje: bendras kelias, bendros viltys“ II vietos laimėtoja (mokytoja D.Adukevičienė)

Alytaus apskrities konkursų prizininkai

• Mantas Gudelevičius, 11a kl. moksleivis, Dzūkijos krašto programuotojų konkurso – I vietos laimėtojas (mokytoja L.Mazėtytė).

Alytaus miesto olimpiadų ir konkursų prizininkai

• Asta Semenaitė, 11 kl. moksleivė, miesto dailės olimpiados II vietos  laimėtoja (mokytoja D.Adukevičienė)

• Mantas Gudelevičius, 11a kl. moksleivis,  miesto informatikos olimpiados I vietos  laimėtojas (mokytoja L.Mazėtytė)

• Mantas Gudelevičius, 11a kl. moksleivis, , miesto kompiuterinių darbų konkurso I vietos laimėtojas (mokytoja L.Mazėtytė)