2002-2003 m. m.

Respublikinių konkursų ir olimpiadų prizininkai

• Laimutis Vaičys, 12b kl. moksleivis, respublikinio konkurso „Lietuvos kovų už laisvę, kariuomenės bei netekčių istorija“ I vietos laimėtojas (mokytoja R.Volkuvienė).

• Brigita Zdanavičiūtė, 6e kl. moksleivė, respublikinio Maironio meninio skaitymo konkurso laureatė (mokytoja A.Butrimanskienė).

• Sandra Kratavičiūtė, 11a kl. moksleivė, regioniniame meninio skaitymo konkurse išrinkta į geriausiųjų penketuką (mokytoja R.Ališauskienė)

Alytaus apskrities konkursų prizininkai

• Justinas Junas, 9a kl. moksleivis, Alytaus apskrities jaunųjų matematikų kūrybinių darbų konkurse-konferencijoje, laimėjo II-ąją vietą (mokytoja N.Belickienė)

Alytaus miesto olimpiadų ir konkursų prizininkai