2003-2004 m. m.

Respublikinių konkursų ir olimpiadų prizininkai

• Justinas Zdanevičius, 9c kl. mokinys, 52-osios Lietuvos moksleivių fizikos olimpiados 9 klasių grupėje III vietos laimėtojas (mokytoja M.Baltuškonytė).

Alytaus apskrities konkursų prizininkai

• Mantas Aleknavičius, 12b kl. mokinys, Dr.J.Kazicko Dzūkijos krašto moksleivių programavimo konkurso II vietos laimėtojas (mokytoja L.Mazėtytė).

• Mantas Meizneris, 8a kl. mokinys, Alytaus apskrities matematikos kūrybinių darbų konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja L.Mazėtytė).

Alytaus miesto olimpiadų ir konkursų prizininkai

• Justinas Zdanevičius, 9c kl. mokinys,  miesto fizikos olimpiados I vietos laimėtojas (mokytoja M.Baltuškonytė).

• Justinas Zdanevičius, 9c kl. mokinys, miesto matematikos olimpiados I vietos laimėtojas (mokytoja N.Belickienė).

• Mantas Aleknavičius, 12b kl. mokinys, miesto informatikos olimpiados II vietos laimėtojas; miesto kompiuterinių darbų konkurso I vietos laimėtojas (mokytoja L.Mazėtytė).

• Justinas Zdanevičius,9c kl. mokinys, miesto chemijos olimpiados III vietos laimėtojas (mokytoja V.Petraškienė).

• Justina Kašelionytė, 12b kl. mokinė, respublikinio jaunųjų filologų konkurso antrojo turo nugalėtoja (mokytoja V.Jokubauskienė)

• Vaiva Bylaitytė, 9a kl. mokinė, rašinys „Mane įkvepia kurti“ – geriausias 9-12 klasių grupėje miesto mokyklų konkurse „Europa mokykloje“ (mokytoja R.Ališauskienė)

• Raimundas Babarskas, 10c kl. mokinys, miesto „Angliškų eilėraščių kūrimo ir iliustravimo konkurso“ II vietos laimėtojas (mokytoja E.Bolienė)

• Audronė Jakšytė, 9a kl. mokinė, miesto anglų kalbos olimpiados I vietos laimėtoja (mokytoja D.Valūnaitė)

• Donata Nickutė, 10a kl. mokinė, miesto anglų kalbos olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja E.Bolienė)

• Virginijus Kėvalas, 11c kl. mokinys, miesto vokiečių k. olimpiados II vietos laimėtojas (mokytoja L.Šiugždienė)

• Vaida Matulionytė, 11c kl. mokinė, Gintarė Bieliauskaitė ir Daina Masalskaitė, 11a kl. mokinės, miesto kūrybinių darbų konkurse „Pristatome Alytų miesto svečiams“ 9-12 klasių grupėje, dailės srityje, I vietos laimėtojos (mokytoja D.Adukevičienė)

• Viktorija Būtėnaitė, 9b kl. mokinė, miesto matematikos olimpiados II vietos laimėtoja (mokytoja N.Belickienė)

• Agnė Tamošiūnaitė, 5a kl. mokinė, miesto matematikos olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja N.Belickienė)

• Vaidas Marčiulaitis, 8a kl. mokinys, miesto matematikos kompiuterinių darbų konkurso I vietos laimėtojas (mokytoja L.Mazėtytė)

• Mantas Bolys, 8a kl. mokinys, miesto matematikos kompiuterinių darbų konkurso II vietos laimėtojas (mokytoja L.Mazėtytė)

• Audrius Dumbliauskas, 5a kl. mokinys, miesto matematikos kompiuterinių darbų konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja A.Vekeriotaitė)

• Benas Černiauskas, 12b kl. mokinys, miesto kompiuterinių darbų konkurso II vietos laimėtojas (mokytoja L.Mazėtytė)

• Sigutė Matulionytė, 8a kl. mokinė, miesto kompiuterinių darbų konkurso III vietos laimėtoja (mokytoja L.Mazėtytė)

• Saulius Šarkus, 12b kl. mokinys, miesto kompiuterinio piešinio konkurso „Istorinių asmenybių šaržas“ I vietos laimėtojas (mokytoja L.Mazėtytė)

• Mantas Aleknavičius, 12b kl. mokinys, miesto kompiuterinių darbų konkurso I vietos laimėtojas (mokytoja L.Mazėtytė).

• Linas Venteris, 10a kl. mokinys, miesto kompiuterinio piešinio konkurso „Istorinių asmenybių šaržas“ III vietos laimėtojas (mokytojas R.Grigaitis)