2004-2005 m. m.

• Mykolas Lukoševičius, 5a kl. mokinys, miesto jaunųjų matematikų olimpiados I vietos laimėtojas (mokytoja N.Belickienė)

• Agnė Tamošiūnaitė, 6a kl. mokinė, miesto jaunųjų matematikų olimpiados I vietos laimėtoja (mokytoja N.Belickienė)

• Justinas Zdanevičius, 10c kl. mokinys, miesto matematikos olimpiados II vietos laimėtojas (mokytoja N.Belickienė); miesto jaunųjų fizikų olimpiados I vietos laimėtojas (mokytoja M.Baltuškonytė)

• Jurgita Simanavičiūtė, 12a kl. mokinė, Alytaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų kompiuterinio piešinio konkurso I vietos laimėtoja (mokytoja L.Mazėtytė)

• Saulius Daukšys, 11b kl. mokinys, Alytaus regiono kompiuterinio mokymo centro mokinių informacinių technologijų olimpiados III vietos laimėtojas (mokytoja A.Vekeriotaitė)