2005-2006 m. m.

Respublikinių konkursų ir olimpiadų prizininkai

• Vaiva Bylaitytė, 11a kl. mokinė, Lietuvos mokinių filosofijos olimpiados VI prizinės vietos laimėtoja (mokytoja I.Motūzienė).

• Aurėja Baubonytė, 6c kl. mokinė, Respublikinio olimpinio plakato, piešinio konkurso laureatė. (mokytoja D.Adukevičienė).

• Edvinas Venskus, 12b kl. mokinys, Lietuvos jaunųjų istorikų olimpiados laureatas. (mokytoja R.Volkuvienė).

• Kristina Galiautdinovaitė, 8c kl. mokinė, ir Ugnė Rukšėnaitė, 7c kl.mokinė, respublikinio vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis“ laureatės (mokytoja R.Gecevičienė).

• Kristina Misiūnaitė, 6d kl. mokinė, Lietuvos mokinių piešinių ir fotonuotraukų „Gyvūnų portretai“ bei „Penkios laisvės“ konkurso, skirto Pasaulinei gyvūnų dienai, laureatė (mokytojos O.Buinevičiūtė ir A.Jarmalienė).

• Erika Staniulytė, 12a kl. mokinė, ir Mantas Bolys, 10a klasės mokinys, Tarptautinio jaunimo fotografijos konkurso „Langas“ dalyviai (mokytoja D.Adukevičienė).

Alytaus apskrities konkursų prizininkai

• Arvydas Burdulis, 12c kl. mokinys, Dr. J.Kazicko Dzūkijos krašto moksleivių programavimo konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja A.Vekeriotaitė).

• Martynas Butrimanskas ir Robertas Zamblauskas, 12b kl. mokiniai, Alytaus apskrities X jaunųjų matematikų komandinės olimpiados, skirtos K.Klimavičiaus taurei laimėti, I vietos laimėtojai (mokytoja L.Mazėtytė).

Alytaus miersto konkursų ir olimpiadų prizininkai

• Kristina Jurkevičiūtė, 12c kl. mokinė, Alytaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso III vietos laimėtoja (mokytoja A.Vekeriotaitė).

• Darius Bucevičius, 11c kl. mokinys, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių teksto greitojo rašymo kompiuteriu konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja L.Mazėtytė).

• Vaiva Bylaitytė, 11a kl. mokinys, Alytaus m. vidurinių mokyklų moksleivių kompiuterinės kūrybos konkurso, pateikčių kūrimo grupėje, I vietos laimėtoja (mokytojos L.Mazėtytė, R.Volkuvienė).

• Dainius Žiūkas, 9d kl. mokinė, Alytaus m. vidurinių mokyklų moksleivių kompiuterinės kūrybos konkurso, programų kūrimo grupėje, I vietos laimėtojas (mokytoja L.Mazėtytė).

• Romualdas Balčaitis, 5d kl. mokinys, Alytaus m. vidurinių mokyklų moksleivių kompiuterinės kūrybos konkurso, svetainių kūrimo grupėje, II vietos laimėtojas (mokytoja A.Vekeriotaitė).

• Gerda Kručkauskaitė, Laura Šimkutė, Simas Bazevičius, Ignas Žilinskas, Nerijus Ogilba 5 kl. mokiniai, Alytaus m. savivaldybės mokyklų mokinių matematikos komandinės olimpiados „Žirafa ir kompanija“ I vietos laimėtojai (mokytojos N.Belickienė ir J.Kazlauskienė).

• Domas Galkauskas, 10a kl. mokinys, miesto anglų kalbos olimpiados II vietos laimėtojas (mokytoja E.Bolienė).

• Audra Jakšytė, 11b kl. mokinė, miesto anglų kalbos olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja L.Tolvaišienė).

• Kristina Galiautdinovaitė, 8c kl. mokinė, projekto-konkurso „Metų laikai“ laureatė (mokytoja D.Adukevičienė).

• Jolita Paškevičiūtė, 11c kl. mokinė, miesto vokiečių kalbos olimpiados II vietos laimėtoja (mokytoja I.Kilinskienė).

• Vaiva Bylaitytė, 11a kl. mokinė, miesto jaunųjų filologų konkurso geriausio darbo autorė (mokytoja R.Ališauskienė).

• Gerda Kručkauskaitė, 5a kl. mokinė, miesto jaunųjų matematikų olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja J.Kazlauskienė).

• Agnė Tamošiūnaitė, 7a kl. mokinė, miesto jaunųjų matematikų olimpiados I vietos laimėtoja (mokytoja N.Belickienė).

• Rolandas Valiūnas, 7b kl. mokinys, miesto jaunųjų matematikų olimpiados II vietos laimėtojas (mokytoja J.Kazlauskienė).

• Eglė Narkutė, 8b kl. mokinė, miesto jaunųjų matematikų olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja R.Grigaitis).

• Vilius Tamošiūnas, 9e kl. mokinys, miesto jaunųjų matematikų olimpiados III vietos laimėtojas (mokytoja N.Bazevičienė).

• Martynas Butrimanskas, 12b kl. mokinys, miesto jaunųjų matematikų olimpiados III vietos laimėtojas (mokytoja L.Mazėtytė).

• Justinas Zdanevičius, 11b kl. mokinys, miesto jaunųjų fizikų olimpiados I vietos laimėtojas (mokytoja M.Baltuškonytė).