2008-2009 m. m. prizininkai

2008-2009 m. m. sportiniai pasiekimai

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio mokyklų mokinių finalinių lengvosios atletikos varžybų III vietos laimėtoja Eglė Narkutė, 11 kl. mokinė (mokytojas J.Baltrušaitis).

Pavasario kroso „Alytaus naujienų“ taurės III vietos laimėtojai (mokytoja D.Bučinskienė).

Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio kroso estafečių varžybų II vietos laimėtojai (mokytojai J.Baltrušaitis ir I.Čeplinskienė).

Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio lengvosios atletikos rungčių merginų komanda I vietos laimėtoja (mokytoja I.Čeplinskienė).

Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio slidinėjimo varžybų merginos II vietos laimėtojos, vaikinai – III vietos laimėtojai (mokytoja D.Bučinskienė).

Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio dviračių varžybų merginos II vietos laimėtojos, vaikinai – III vietos laimėtojai (mokytoja D.Bučinskienė).

Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio šaudymo varžybų pistoleto rungtyje II vietos laimėtojai.

Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio šaudymo varžybų šautuvo rungtyje III vietos laimėtojai.

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio mokyklų mokinių zoninių svarsčio kilnojimo varžybų III vietos laimėtojai (mokytojas J. Baltrušaitis).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio mokyklų mokinių 5-6 klasių berniukų zoninių kvadrato varžybų III vietos laimėtojai (mokytojas J.Baltrušaitis).

Alytaus miesto Savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų 5-6 klasių berniukų Olimpinio festivalio kvadrato varžybų I vietos laimėtojai (mokytojas J. Baltrušaitis)