2009-2010 m. m. prizininkai

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio berniukų komanda finalinių plaukimo varžybų 4 vietos laimėtoja. Komandos nariai: Gytis Ogulevičius 7c kl., Tomas Vrubliauskas 8a kl., Ignas Varpukevičius 8a kl., Mantas Auruškevičius 8b kl. (mokytoja I.Čeplinskienė).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio plaukimo varžybų berniukų komanda Alytaus mieste I vietos laimėtoja. Komandos nariai: Gytis Ogulevičius 7c kl., Tomas Vrubliauskas 8a kl., Ignas Varpukevičius 8a kl., Mantas Auruškevičius 8b kl., Raimondas Kazlauskas 7c kl. (mokytojas S.Žvinakis).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio krepšinio varžybų berniukų komanda Alytaus mieste I vietos laimėtoja. Komandos nariai: Andrius Žvaliauskas 9b kl., Linas Urbonavičius 8a kl., Lukas Urbus 8a kl., Paulius Grendelis 8a kl., Dominykas Stankevičius 8b kl., Egidijus Navickas 8d kl., Elvinas Marcinauskas 8d kl., Audrius Pocevičius 8d kl. (mokytojas S.Žvinakis).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio kalnų dviračių mergaičių komanda Alytaus mieste I vietos laimėtoja. Komandos nariai: Gerda Žilinskaitė 7a kl., Deimantė Danilevičiūtė 7d kl., Laura Mackevičiūtė 7d kl., Akvilė Kašelionytė 7d kl. (mokytoja D.Bučinskienė).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio finalinių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybų merginų komanda 5 vietos laimėtoja. Komandos dalyvės: Ernesta Bartaševičiūtė 11b, Julija Armanavičiūtė 11d, Roberta Stučkaitė 10d, Smiltė Valatkaitė 8b, Eglė Narkutė 12b (mokytoja I.Čeplinskienė).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio finalinių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose Roberta Stučkaitė 10d – 400 m bėgimo III vietos laimėtoja (mokytoja I.Čeplinskienė).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio finalinių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose merginų komanda 400×100 m estafečių rungties II vietos laimėtoja. Komandos dalyvės: Ernesta Bartaševičiūtė 11b, Julija Armanavičiūtė 11d, Roberta Stučkaitė 10d, Smiltė Valatkaitė 8b, Eglė Narkutė 12b (mokytoja I.Čeplinskienė).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų rungčių Alytaus mieste merginų komanda I vietos laimėtoja. Komandos dalyvės: Ernesta Bartaševičiūtė 11b, Julija Armanavičiūtė 11d, Roberta Stučkaitė 10d, Smiltė Valatkaitė 8b, Eglė Narkutė 12b (mokytoja I.Čeplinskienė).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio finalinių lengvosios atletikos kroso estafečių varžybų dalyviai (11 vieta). Komandos nariai: Ernesta Bartaševičiūtė 11b, Julija Armanavičiūtė 11d, Roberta Stučkaitė 10d, Smiltė Valatkaitė 8b, Rolandas Valiūnas 11g, Mindaugas Lukošiūnas 7d, Povilas Pikūnas 11f, Mantas Kančys 9d (mokytojai I.Čeplinskienė, J.Baltrušaitis).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio lengvosios atletikos kroso estafečių Alytaus miesto I vietos laimėtojai. Komandos nariai: Ernesta Bartaševičiūtė 11b, Julija Armanavičiūtė 11d, Roberta Stučkaitė 10d, Smiltė Valatkaitė 8b, Rolandas Valiūnas 11g, Mindaugas Lukošiūnas 7d, Povilas Pikūnas 11f, Mantas Kančys 9d (mokytojai I.Čeplinskienė, J.Baltrušaitis).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio mokyklų mokinių tarpzoninių svarsčio kilnojimo varžybų II vietos laimėtojai. Komandos nariai: Donatas Lingevičius 12b, Rolandas Valiūnas 11g, Mantas Kutulis 11g, Robertas Vilkelis 11g, Almantas Kazlauskas 11d, Liudvikas Slavinskas 11b, Gediminas Vandzinskas 11d, Deividas Sabaitis 12d (mokytojas J. Baltrušaitis).

Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio svarsčio kilnojimo varžybų I vietos laimėtojai (mokytojas J. Baltrušaitis).

11e klasės komanda – Alytaus apskrities bendrojo lavinimo mokyklų klasių krepšinio varžybų Druskininkų savivaldybės mero taurei laimėti I vietos laimėtojai Alytaus mieste ir V vietos laimėtojai Alytaus apskrityje (mokytojas S.Žvinakis).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio zoninių šaudymo varžybų I vietos laimėtojai. Komandos nariai: Elvina Norutė 9a kl, Gabija Berčiūnaitė 10a kl., Radvilė Smalinskaitė 12b kl., Arnas Pavilonis 10c kl., Darius Duršaitis 12a kl., Aivaras Danulevičius 12a kl.