2010-2011 m.m. prizininkai

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio futbolo varžybų mergaičių komanda Alytaus mieste I vietos laimėtoja, zoninių varžybų I vietos laimėtoja, tarpzoninių varžybų I vietos laimėtoja, finalinių varžybų II vietos laimėtoja. Komandos narės: Eglė Stasionytė 8b kl, Gintarė Šilinskaitė 8d, Arūnė Mikniotė 7a kl, Sotera Kanauskaitė 8b, Akvilė Kašelionytė 8d kl, Deimantė Danilevičiūtė 8d, Kornelija Šemetaitė 8a kl, Aušrinė Kalvaitytė 8b kl, Akvilė Platochinaitė 8d kl. (mokytoja I.Čeplinskienė)

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio krepšinio varžybų berniukų komanda Alytaus mieste I vietos laimėtoja,  zoninių varžybų I vietos laimėtoja, tarpzoninių varžybų I vietos laimėtoja. Komandos nariai: Andrius Žvaliauskas IIb g kl., Linas Urbonavičius Ia g kl., Lukas Urbus Ia g kl., Paulius Grendelis Ia g kl., Dominykas Stankevičius Ib g kl., Egidijus Navickas Id g kl., Elvinas Marcinauskas Id g kl., Audrius Pocevičius Id  g kl. (mokytojas S.Žvinakis).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio svarsčių kilnojimo mokinių komanda Alytaus mieste I vietos laimėtoja, tarpzoninių varžybų dalyviai. Komandos nariai: Evaldas Videika IIIa, Liudvikas Slavinskas IVb, Almantas Kazlauskas IVd, Robertas Vilkelis IVg, Mantas Kutulis IVg, Rolandas Valiūnas IVg,  Gediminas Vandzinskas IVd, Arminas Kalanta IIIe, Marius Serbenta IIa (mokytojas J. Baltrušaitis).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio lengvosios atletikos kroso estafečių Alytaus miesto II vietos laimėtojai. Komandos nariai: Ernesta Bartaševičiūtė IVb, Julija Armanavičiūtė IVd, Roberta Stučkaitė IIIm, Gintarė Sorakaitė IIIf, Rolandas Valiūnas IVg, Povilas Pikūnas IVf, Nedas Čeplinskas Ib, Robertas Vilkelis IVg (mokytojai I.Čeplinskienė, J.Baltrušaitis).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio lengvosios atletikos merginų komanda Alytaus miesto I vietos laimėtoja. Komandos nariai: Ernesta Bartaševičiūtė IVb, Julija Armanavičiūtė IVd, Roberta Stučkaitė IIIm, Gerda Ambrasaitė, Raminta Bendikaitė.

XI tarptautinio vaikinų krepšinio turnyro Suvalkuose (Lenkija) I vietos laimėtojai.

Tarptautinio merginų tinklinio turnyro Suvalkuose (Lenkija) I vietos laimėtojos (mokytoja I.Čeplinskienė).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio virvės traukimo varžybų  Alytaus mieste I vietos laimėtojai .(mokytojas J. Baltrušaitis)

IIId klasės komanda – Alytaus apskrities bendrojo lavinimo mokyklų klasių krepšinio varžybų Druskininkų savivaldybės mero taurei laimėti II vietos laimėtojai Alytaus apskrityje (mokytojas S.Žvinakis).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio plaukimo varžybų berniukų komanda Alytaus mieste II vietos laimėtoja. Komandos nariai: Gytis Ogulevičius 8c kl., Raimondas Kazlauskas 8c kl., Domantas Lukauskas 7a kl., Andrius Naruševičius 7b kl., Simonas Sakalauskas 7b kl. (mokytojas J. Baltrušaitis).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio slidinėjimo varžybų berniukų komanda Alytaus mieste I vietos laimėtoja. Komandos nariai: Dainauskas Dovydas IIa g kl, Strazdas Algirdas Ia g kl, Vymeris Marius I b g kl.  (mokytoja D.Bučinskienė)

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio slidinėjimo varžybų mergaičių komanda Alytaus mieste III vietos laimėtoja. Komandos narės: Baranauskaitė Erika IVb g kl, Jurgelevičiūtė Laura Ic g kl, Malickaitė Ruginė 7a kl (mokytoja D.Bučinskienė)

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio lengvosios atletikos vaikinų komanda Alytaus mieste II vietos laimėtoja. Komandos nariai: Nerijus Ogilba IId kl., Evaldas Valatka IId kl., Vilius Stuoka IId  kl., Linas Alesius IIId  kl., Vilhelmas Ligeika IVc kl., Povilas Pikūnas IVf kl. (mokytojas J.Baltrušaitis).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio kalnų dviračių berniukų komanda Alytaus mieste II vietos laimėtoja. Komandos nariai: Gytis Naujikas 8b kl., Vytautas Sabonis 8d kl., Martynas Labukas 8a (mokytoja D.Bučinskienė).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio šaudymo (šautuvo rungtyje) mokinių komanda Alytaus mieste II vietos laimėtoja. Komandos nariai: Elvina Norutė IIa kl, Gabija Berčiūnaitė IIIk kl., Agnietė Adamukaitytė IIIk kl., Arnas Pavilonis IIIc kl., Tomas Janulevičius Ic kl., Evaldas Senovaitis Ic kl. (mokytoja D.Bučinskienė)

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio šaškių varžybų gimnazijos komanda Alytaus mieste III vietos laimėtoja. Komandos nariai: Dovydas Vidzbelis 10c kl, Kornelijus Paulavičius 10c kl, Ignas Žilinskas 10c kl, Ignė Račkauskaitė 8b kl. (mokytoja D.Bučinskienė)

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio stalo teniso varžybų mergaičių komanda Alytaus mieste II vietos laimėtoja. Komandos narės: Blažiauskaitė Teresė 7d kl, Kašelionytė Akvilė 8d kl, Platochinaitė Akvilė 8d kl (mokytoja D.Bučinskienė)

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio stalo teniso varžybų berniukų komanda Alytaus mieste III vietos laimėtoja. Komandos nariai: Platūkis Edvinas 8d kl, Sabonis Vytautas 8d kl, Petraška Simonas 7d kl, Petraška Augustinas 8d kl. (mokytoja D.Bučinskienė)