2011-2012 m. m. prizininkai

Gimnazijos komanda – Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio kroso estafečių finalinėse varžybose laimėjo III vietą, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tarpe – I-ąją vietą. Komandos nariai: Gintarė Sorakaitė IV f, Skirgailė Gumauskaitė III g, Gabija Rasiukevičiūtė III g, Roberta Stučkaitė IV m, Povilas Raguckas III h, Karolis Buslavičius I d, Justinas Žiūkas III a ir Rytis Sližauskas III h. (Mokytojai Irma Čeplinskienė ir Jonas Baltrušaitis).

Gimnazijos komanda Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų šaudymo varžybų I vietos laimėtojai, tarpzoninių varžybų I vietos laimėtoja, finalinių varžybų šautuvo rungtyje III vietos laimėtoja. Komandos nariai: Gabija Berčiūnaitė, Agientė Adamukaitytė, Elvina Norutė, Arnas Pavilonis, Tomas Janulevičius, Dovydas Kacebinas (mokytojai D.Bučinskienė, J.Baltrušaitis).

Vaikinų gimnazijos komanda – Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybų Alytaus mieste  I vietos laimėtojai. Komandos nariai: Povilas Raguckas III h, Karolis Buslavičius I d, Rytis Sližauskas III h, Audrius Pocevičius II d g, Linas Alesius IV d g, Edvinas Antanavičius III f g (mokytojas J.Baltrušaitis).

Meginų gimnazijos komanda – Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybų Alytaus mieste  III vietos laimėtoja. Komandos narės: Gabija Rasiukevičiūtė III g, Roberta Stučkaitė IV m, Roberta Ustilaitė III g g, Milda Dundzytė III f g, Aušrinė Kalvaitytė I b g, Paulina Buinickaitė I d g.

Gimnazijos komanda – Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio virvės traukimo varžybose Alytaus mieste laimėjo I vietą. Komandos nariai: Gabija Koreivaitė, IV c g kl., Paulius Račkauskas, IV k g kl., Evaldas Videika, IV a g kl., Valdas Reikertas, IV k g kl., Tomas Karza, IV f g kl., Arminas Kalanta, IV c g kl., Andrius Šerkšnas, III g g kl., Rokas Petrauskas, IV k g kl (mokytojas J.Baltrušaitis).

Merginų gimnazijos komanda – Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų orientavimosi sporto varžybų III vietos laimėtoja. Komandos narės: Justina Laužadytė III b g ir Rimgailė Laužadytė II c g kl. (mokytoja D.Bučinskienė).

Vaikinų komanda – Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų orientavimosi sporto varžybų I vietos laimėtoja. Komandos nariai: Dovydas Dainauskas III a g, Marius Vymeris II b g, Mantas Nevinskas I a g, Edgaras Čelkys III a g, Modestas Žigas III h g (mokytoja D.Bučinskienė).

Olimpinio festivalio Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių šaškių varžybų I-os vietos laimėtojai. Nugalėtojai: Dovydas Vidzbelis III c g, Ignas Žilinskas III c g, Kornelijus Paulavičius III c g kl.

Gimnazijos komanda – Alytaus miesto lengvosios atletikos pavasario kroso varžybose laikraščio „Alytaus naujienos“ taurei laimėti I vietos laimėtoja (mokytojas J.Baltrušaitis). Mūsų gimnazijos vardą gynė Gintarė Sorakaitė, Skirgailė Gumauskaitė, Gabija Rasiukevičiūtė, Roberta Stučkaitė, Justinas Žiūkas, Karolis Buslavičius, Rytis Sližauskas ir Mindaugas Lukoševičius.

Merginų gimnazijos komanda – Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų merginų slidinėjimo varžybų III vietos laimėtoja. Komandos narės: Rūta Kručkauskaitė II a g, Marija Markauskaitė IV e g, Deimilė Mikelionytė II d g, Laura Jurgelevičiūtė II c g. (mokytoja D.Bučinskienė).

Vaikinų gimnazijos komanda – Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų vaikinų slidinėjimo varžybų I vietos laimėtoja.  Komandos nariai: Dovydas Dainauskas III a g, Marius Vymeris II b g, Mantas Nevinskas I a g, Algirdas Strazdas II a g kl. (mokytoja D.Bučinskienė).

Gimnazijos komanda – Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio Alytaus miesto mergaičių mažojo futbolo 5×5 varžybų III vietos laimėtoja (mokytoja I.Čeplinskienė). Komandos narės: Arūnė Mikniotė 8 d, Kristina Builovaitė 8 b, Raminta Reškevičiūtė 8 b, Diana Budzevičiūtė 8c, Viktorija Skavickaitė 8 c, Ieva Antanavičiūtė I c g, Šarūnė Baltrukevičiūtė I c g, Indrė Ligeikaitė 8 c.

Gimnazijos komanda – Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio Alytaus miesto svarsčių kilnojimo varžybų  I vietos laimėtoja. Komandos nariai: Andrius Stamonis III h g, Mindaugas Kucevičius II c g, Arminas Kalanta IV c kl, Povilas Kucevičius IV m g, Rokas Petrauskas IV k g, Karolis Juknevičius IV e g, Marius Serbenta III a g, Evaldas Videika IV a g (mokytojas J.Baltrušaitis).

Gimnazijos komanda – Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio Alytaus miesto mergaičių smiginio varžybų  III vietos laimėtoja. Komandos narės: Milda Dundzytė III f g, Gerda Kairaitytė III c g. (mokytoja I.Čeplinskienė).

Gimnazijos komanda – Alytaus miesto lengvosios atletikos rudens kroso pirmenybių  laikraščio „Alytaus naujienos“ taurei laimėti I vietos laimėtoja (mokytojas J.Baltrušaitis).