Pirmūnų pagerbimo šventė

Pasaulis – tai didžiulė drobė, kurioje kiekvienas paliekame žymę – šviesią arba tamsią.
Pasaulis – tai knyga, kurią mes rašome visą gyvenimą. Po raidę. Po žodį. Po eilutę – kiek sugebame.
Pažinti pasaulį, rašyti gyvenimo knygą mus moko mokykla.

Šiais žodžiais birželio 5 – osios popietę prasidėjo mūsų gimnazijos Pirmūnų pagerbimo šventė. Tai tradicinis mokslo metų pabaigos renginys, kuriame apžvelgiame visų metų darbus ir pasiekimus. Pilnutėlėje salėje sveikinome tuos, kurie puikiai mokėsi, tapo įvairiausių konkursų, olimpiadų, varžybų nugalėtojais ir taip garsino gimnazijos vardą. Tokių šaunuolių priskaičiavome net 139 !

Pirmiausia padėkos raštais buvo apdovanoti labai gerai (devintukais ir dešimtukais) besimokantys gimnazijos pirmokai, antrokai ir trečiokai. Savo mokymosi patirtimi bei mokslo metų įspūdžiais dalijosi I a klasės mokinė Dovilė Krutulytė. Ji visų gimnazijos mokinių vardu nuoširdžiai dėkojo tėveliams bei mokytojams. Padėkos žodį tarė ir pirmūnų tėvų atstovas Vilmantas Noruišis. III k klasės auklėtoja Eglė Barysienė linkėjo ir toliau siekti mokslo aukštumų, garsinti mokyklą, dalintis savo žiniomis ir talentais.

Įteikęs apdovanojimus olimpiadų, varžybų, konkursų laimėtojams, gimnazijos direktorius pasidžiaugė gausiu gimnaziją garsinančių mokinių būriu. Tačiau dar didesnį džiaugsmą kelia tai, jog šis pulkas kasmet vis didėja. Direktoriaus manymu, kitąmet aktų salė tikrai bus per ankšta šiai smagiai šventei, todėl pirmūnus pagerbsime naujajame gimnazijos stadione.

Šventinį vakarą užbaigė nuotaikingas gimnazistų šokis, nuoširdūs renginio vedėjų linkėjimai gimnazijos šaunuoliams, jų tėveliams bei mokytojams ir smagi daina „O, svajone“.

                                                                                       Ugnė Kerševičiūtė, II a klasės mokinė