Trys gimnazistės jau pasipuošė DofE bronzos ženkleliais (papildyta nuotraukomis)

Lapkričio 26 d. Vilniuje, Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijoje, vyko iškilminga „The Duke of Edinburgh‘s International Award“ programos apdovanojimų ceremonija – sidabro ir bronzos ženklelių įteikimas 51 Lietuvos jaunuoliui. Jaunuoliams apdovanojimus įteikė Jungtinės Karalystės ambasadorės pavaduotojas ir Jos Didenybės konsulas Martyn Cushing.

Ceremonijos metu trims mūsų mokyklos mokinėms Rasvitai Kazakevičiūtei, Aušrinei Packevičiūtei ir Rūtai Balčiūnaitei buvo įteikti bronzos ženkleliai. Dalyvaudamos programoje mokinės buvo išsikėlusios asmeninius tikslus, kurių atkakliai siekė bei dalyvavo žygyje, kurio metu turėjo įveikti nemažai iššūkių.

Džiugu, kad programos dalyvėms nepritrūko ryžto, užsispyrimo, kantrybės ir pasitikėjimo savimi siekiant užsibrėžtų tikslų. Tikimės, jog įgyta patirtis dalyvaujant ,,The Duke of Edinburgh‘s International Award“ programoje mokinėms bus naudinga renkantis savo studijų kelią.

Erika Balynienė, DofE programos vadovė

Daugiau nuotraukų iš ceremonijos rasite čia