Išvyka į LITEXPO parodą ,,Studijos 2017“

Vasario 3 dieną mes, III–IV klasių gimnazistai, lydimi mokytojų Snieguolės Valentukonienės, Danutės Račkauskienės ir profesijos patarėjos Janinos Matulevičienės, lankėmės LITEXPO vykusioje parodoje ,,Studijos 2017“. Turėjome puikią galimybę pabendrauti ne tik su universitetų, kolegijų dėstytojais, bet ir su studentais, kurie pasakojo apie pasirinktas studijų programas ir profesijas. Tie mokiniai, kurie dar neapsisprendę dėl savo ateities, galėjo atlikti nemokamą karjeros testą, padedantį pažinti save.

Konferencijoje ,,Studijų Lietuvoje aktualijos‘‘ švietimo atstovai priminė, kaip vyksta bendrasis priėmimas, kokie yra stojimo reikalavimai, atsakė į rūpimus klausimus.

Apsilankę parodoje, sužinojome, į ką labiau reikėtų atkreipti dėmesį renkantis profesiją ir planuojant ateitį.

Aistė Liuizaitė, IIIc klasės mokinė