Gimnazijos jaunųjų šaulių veikla, skirta Vasario 16-ajai

Vasario 2 dieną gimnazijos jaunieji šauliai – Ugnius Podkoritovas, IV d klasės mokinys, Amanda Marčinskaitė, Kipras Mačiokas, Gabija Savickaitė, I f klasės mokiniai, Karolis Leškevičius, Nikita Bondarevas, Karolina Bingelytė ir Edvinas Stankauskas, I b klasės mokiniai, Mantas Granatauskas, II b klasės mokinys, Karolis Pūkas ir Paulius Jonytis, II c klasės mokiniai – dalyvavo miesto savivaldybės organizuotame renginyje „Užrašyk Lietuvos vardą kitaip…“.

Vasario 11 dieną gimnazijos antrokai Paulius Jonytis, Karolis Pūkas, Mantas Granatauskas ir Martynas Milišauskas bei pirmokai Edvinas Stankauskas, Karolis Leškevičius ir Kipras Mačiokas dalyvavo ketvirtajame pėsčiųjų žygyje „Protėvių valdovų ir partizanų kovų keliais“ Višakio Rūdoje (Marijampolės apskritis), skirtame Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tauro apygardos vadui kapitonui Aleksandrui Grybinui-Faustui (1948–1949m.) atminti. Visi žygio dalyviai 22 km trasą įveikė sėkmingai, o finišavę gavome kariškos košės ir arbatos, taip pat buvome apdovanoti Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos V. Kudirkos Marijampolės skyriaus ir Lietuvos šaulių sąjungos Suvalkijos 4-osios šaulių rinktinės diplomais.

Vasario 14 d. sėkmė lydėjo mūsų gimnazijos jaunųjų šaulių komandą Alytaus Šaltinių pagrindinėje mokykloje vykusiose 8-osios kuopos šaudymo iš pneumatinio šautuvo varžybose A. Juozapavičiaus 1-osios rinktinės taurei laimėti.

Sveikiname taurės laimėtojus: Martyną Milišauską, Paulių Jonytį, Darių Sakavicką, Karoliną Bingelytę, Mantą Granatauską ir Karolį Pūką!