Paskaita abiturientams „Jaunimo garantijų iniciatyva Lietuvoje“

2017 m. gegužės 9 d. IV a  ir IV c klasių mokiniams informacinę klasės valandėlę vedė Jolanta Griškonienė, Jaunimo darbo centro skyriaus vedėja. Abiturientai buvo supažindinti su Darbo biržos veiklos sritimis, susijusiomis su jaunimu, jaunimo garantijų iniciatyva Lietuvoje. Mokiniams viešnia atsakė į jiems rūpimus klausimus. Dauguma, pvz., pirmą kartą sužinojo, kad pabaigus mokyklą, jie būna valstybės apdrausti privalomu sveikatos draudimu iki rugsėjo 1 d.  Jei jaunuoliai netęsia mokslų ir niekur nedirba, šį mokestį nuo rugsėjo 1 d. turi mokėti patys. Kreiptis į Darbo biržą galima ir tuo atveju, jei jaunuoliai planuoja kurti nuosavą verslą, užsiimti savanoryste ar gauti patarimų ieškant darbo.

Loreta Mazėtytė, IV a klasės auklėtoja