Mokytis smagu!

Kasmet gegužės 7-ąją Lietuvoje minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Apie lietuviškam žodžiui grėsusius pavojus ir drąsius žmones-knygnešius-mokėmės per lietuvių kalbos ir istorijos pamokas. Gegužės 11 d. mokytoja V. Jokubauskienė II c klasės mokinius pakvietė į Kraštotyros muziejų, kur dalyvavome edukaciniame užsiėmime „Be lietuviškos kalbos neišgyvensi nė dienos“. Žandaru ir knygneše persirengę muziejaus darbuotojai klasę suskirstė į 4 komandas. Metant žaidimo kauliuką reikėjo atlikti įvairias užduotis apie spaudos draudimo laikotarpį. Buvo daug juoko, smagių nesusipratimų, linksmų spėlionių bei daug naujų faktų apie knygnešystę Dzūkijoje, kuriuos įsiminė beveik visi antrokai.Mokytis ne klasėje buvo labai smagu!

II c klasės mokinės I. Bendoravičiūtė, M. Urbanavičiūtė