Tinklinio varžybos – paaiškėjo stipriausieji

Visą gegužės mėnesį gimnazijos aikštyne ilgųjų pertraukų metu vyko įtemptos tinklinio varžybos – jose jėgas išbandė I–III klasių aštuonios komandos. Po alinančių ir atkaklių atrankinio etapo kovų didžiajame finale susikovė III a ir III f klasių sportininkai.

Kova dėl čempionų titulo įvyko birželio 4 d. Po intriguojančių, kupinų emocijų ir permainų varžybų aukso medaliais pasidabino III a tinklininkai. Antrosios vietos laimėtojams, III f klasės komandai,  atiteko saldus prizas – čiulpinukai.

Džiaugiamės, jog mokiniai pertraukų metu prasmingai leidžia laiką, noriai sportuoja gimnazijos aikštyne ir atvyksta palaikyti žaidžiančių. Dėkojame kūno kultūros mokytojams už iniciatyvą ir varžybų organizavimą. Viliamės, jog azartiškų sporto turnyrų ateityje tikrai netruks.

Narvydas Matulevičius, Mokinių tarybos pirmininkas