Gimnazijos komanda – Lietuvos mokyklų žaidynių kroso estafetės varžybų čempionai

Balandžio 30 dieną vyko Alytaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų kroso estafečių varžybos, kuriose mūsų mokyklos komanda laimėjo ir iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių finaliniame etape Kėdainiuose gegužės 6 dieną. Šiose varžybose mūsų komandą ne pirmą kartą lydi sėkmė, bet šiais metais pagaliau pavyko nugalėti! Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos kroso estafetės čempionais tapo Dominyka Petraškaitė, III d, Ieva Barysaitė, III a, Paulina Gražulevičiūtė, II d, Aida Jackevičiūtė, II c, Karolis Ščerbacho, IV d, Kernius Miklušis, IV e, Dominykas Karza, III c, Zigmas Koreva, II b. Dėkojame kūno kultūros mokytojams už paskatinimą ir palaikymą.

Ieva Barysaitė, III a klasės mokinė