Gatvės gimnastikos ir kūno rengybos būrelis

Neformaliojo švietimo programa I klasėms

Tikslas : Siekti sveikatos, sporto, fizinio ugdymosi žinių ir jas taikyti užsiėmimų metu.

Galimybės: sportuoti gimnazijos sporto ir treniruoklių salėse.Turiningai ir aktyviai leisti laisvalaikį, lavinti fizines ypatybes, lavinti tam tikras raumenų grupes.

Vykdoma veikla gimnazijoje : Dalyvauti įvairiuose sporto renginiuose, ruoštis ir atstovauti gimnazijai miesto, tarpzoninėse ir finalinėse mokyklų žaidynėse.

Laimėjimai ir pasiekimai : Daugiau kaip pusė būrelio narių dalyvavo įvairiose varžybose mieste. Rokas Kastanavičius (II d), Mantas Rakauskas (II d), Simas Adomonis (II b) savo svorių kategorijose tapo miesto, tarpzoninių ir finalinių mokyklų žaidynių nugalėtojais ir prizininkais. Šie būrelio mokinai gana žymiai sustiprino mūsų gimnazijos komandas svarsčio kilnojimo  ir štangos spaudimo varžybose.

Užsiėmimų vieta: gimnazijos treniruoklių  ir sporto salės.

Būrelio vadovas kūno kultūros mokytojas ekspertas Jonas Baltrušaitis