Gimnazijos mergaičių futbolo komanda tarp keturių stipriausių Lietuvos mokyklų ekipų

2011 metų sausio 15 dieną Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio mergaičių mažojo futbolo tarpzoninės varžybos. Šių varžybų nugalėtojomis tapo ir kelialapį į finalo ketvertą iškovojo Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos komanda.

Mūsų komandą sudarė: Eglė Stasionytė (8b klasė), Gintarė Šilanskaitė (8d), Arūnė Mikniūtė (7a), Sotera Kanauskaitė (8b), Aušrinė Kalvaitytė (8b), Akvilė Kašelionytė (8d), Akvilė Platochinaitė (8d), Deimantė Danilevičiūtė (8d), Kornelija Šametaitė (8a).

Komandos trenerė kūno kultūros mokytoja Irma Čeplinskienė. Tarpzoninėse varžybose mūsų komanda 3:0 įveikė Vilniaus raj. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnaziją, 5:1 nugalėjo Alytaus raj. Alovės pagrindinę mokyklą ir 7:0 sutriuškino Kauno „Atžalyno“ vidurinę mokyklą.

Parašykite komentarą