Lapkričio 22 d. Alytaus Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazijoje prasidėjo „Draugystės“ savaitė

Šiandien antrojo aukšto koridorius buvo pilnas gimnazistų: kiekviena klasė turėjo progą piešiniu išreikšti, kas, jų nuomone, yra draugystė. Ilgu popieriaus lapu virtę tapetai mirgėte mirgėjo įvairiausiais piešiniais. Vieni mokiniai įžvelgė globalinį draugystės aspektą – ji skatina tarpusavio supratimą, kuris, tinkamai pritaikytas, gali padėti išvengti tokių problemų kaip pasaulinis atšilimas, skurdas ar badas. Kiti mąstė apie kasdieninius draugystės, tolerancijos pavyzdžius, skirtingų tautybių, papročių ir tikėjimo pripažinimą.
Dauguma klasių prisijungė prie akcijos. Tikriausiai gimnazistai ir aštuntokai jautė norą varžytis dėl tolerantiškiausios klasės vardo, kuris jau šį penktadienį bus suteiktas aktyviausiems.

Mokinių tarybos pirmininkės pavaduotoja Rugilė Bražinskaitė, III f g klasės mokinė

Parašykite komentarą