„Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“

Mūsų gimnazijos II a klasė (auklėtoja Laimutė Gečaitė) dalyvauja projekte „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“. Šio projekto metu moksleiviai gali artimiau susipažinti su įvairių meno krypčių atstovais – fotografais, architektais, muzikologais, dainininkais, aktoriais.
Gegužės septynioliktą dieną įvyko pirmasis susitikimas. Į gimnaziją atvyko garsi Lietuvos operos solistė Judita Leitaitė. Solistę lydėjo pianistė Lina Burbaitė. Mokiniai turėjo galimybę ne tik pasiklausyti skambaus, melodingo bei didingo solistės balso, bet ir klausinėti solistės. Į visus mums rūpimus klausimus Judita Leitaitė atsakė labai nuoširdžiai. Mums reikėjo atspėti, kokia kalba solistė atliko vieną ar kitą kūrinį. Po pamokos visi nusifotografavome ir paprašėme autografų.

Evelina Bartusevičiūtė II a g

Parašykite komentarą