2005-2006 m. m. prizininkai

2005-2006 m. m. sportiniai pasiekimai

• Eglė Narkutė, 8d kl. mokinė, Lietuvos lengvosios atletikos metimų čempionate jaunučių grupėje laimėjo I vietą. (mokytojas J.Baltrušaitis)

• Donatas Lingevičius, 8e kl. mokinys, Lietuvos lengvosios atletikos metimų čempionate laimėjo II vietą. (mokytojas J.Baltrušaitis)

• Mokyklos merginų krepšinio komanda 2006 m. bendrojo lavinimo mokyklų mokinių zoninių sporto žaidynių krepšinio varžybose laimėjo I-ąją vietą (mokytojas S.Žvinakis)

• Mokyklos vaikinų krepšinio komanda 2006 m. bendrojo lavinimo mokyklų mokinių zoninių sporto žaidynių krepšinio varžybose laimėjo I-ąją vietą (mokytojas J.Baltrušaitis)

• Alytaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų sporto žaidynėse kvadrato varžybose laimėjo I-ąją vietą ir zoninėse varžybose laimėjo III-ąją vietą (mokytojas J.Baltrušaitis)

• Mokyklos 5-6 klasių mergaičių komanda Alytaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų sporto žaidynėse kvadrato varžybose laimėjo II-ąją vietą (mokytojas I.Čeplinskienė)

• Mokyklos 5-6 klasių berniukų komanda Alytaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų sporto žaidynėse kvadrato varžybose laimėjo II-ąją vietą (mokytojas I.Čeplinskienė)

• Agnė Abromavičiūtė, Alytaus miesto moksleivių lengvosios atletikos pirmenybėse, 1992 m. g. ir jaunesnės mergaičių 800 m bėgimo distancijoje laimėjo III- ąją vietą.

• Aleksandra Bankietaitė, 1992 m.g. ir jaunesnės mergaičių 400 m bėgimo distancijoje laimėjo III- ąją vietą.

• Eglė Narkutė, 1990-1991 metų gimimo mergaitės, rutulio stūmime laimėjo I-ąją vietą.

• Jolanta Kardokaitė, 1987-1989 metų gimimo mergaitės, rutulio stūmime laimėjo I-ąją vietą.

• Donatas Adžgauskas, 1990-1991 metų gimimo berniukai, 800 metrų ir 1500 metrų bėgimo distancijose, laimėjo II-ąsias vietas.

• Donata Nickutė, 1987-1989 metų gimimo mergaitės, 400 metrų distancijoje laimėjo III-ąją vietą.