Gimnazistai ,,Gyvybės ir mirties kelyje“
Sausio 11 dieną, pagerbdami kovotojų už Lietuvos laisvę atminimą, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos mokiniai bei mokytojos Danutė Bučinskienė ir Rita Ališauskienė jau ketvirtą kartą vyko į tradicinį tarptautinį bėgimą ,,Gyvybės ir mirties keliu“. Pirmą kartą dalyvauti šiame bėgime gimnazistus padrąsino Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnai, su kuriais gimnazijos …